Angielski Online

Reklama Google

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • windykacja długów »

  Drogi Internauto proces windykacji długów swoich należności jest bardzo skomplikowany i żmudny . Możemy Tobie uprościć drogę dojścia do swoich zaległych wierzytelności. Przy fachowej pomocy z udziałem prawników w sposób skuteczny zredagujesz właściwe pismo ponaglające dla twojego dłużnika. Jesteśmy firmą którą cechuje skuteczność w działaniu i nie odpuszczamy żadnej nawet najbardziej skomplikowanej sprawy. Stawiamy sobie za cel eliminację nierzetelnych wierzycieli. Jeżeli jesteś zdeterminowany do podjęcia walki z naszą pomocą nie zastanawiaj się dłużej tylko zarejestruj się na naszej stronie. Od momentu rejestracji jesteśmy do twojej dyspozycji służymy wiedzą i umiejętnościami w rozwiązywaniu trudnych spraw. Czekamy na Ciebie na naszej stronie nie daj się już dłużej oszukiwać nieuczciwym

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • konto w banku »

  Rachunki rozliczeniowe to sztandarowa oferta każdego banku. Jednak poszczególne placówki mogą zaproponować bardziej bądź mniej korzystne warunki. Zapraszamy więc wszystkich, którzy potrzebują wybrać najlepsze konto dla siebie. Odwiedź naszą stronkę i przekonaj się, jak wiele tracisz wybierając przypadkową ofertę przypadkowego banku. My dbamy o zyski klienta, zatem przedstawiamy szczegółową analizę poszczególnych kont oraz podpowiadamy w jaki sposób dopasować propozycję do własnych potrzeb. Niskie prowizje, darmowe usługi, bezpieczeństwo i bezproblemowy dostęp do nagromadzonych na rachunku pieniędzy to tylko część tego, na co zwracamy specjalną uwagę.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • księgowość nałęczów »

  Księgowość Nałęczów to atrakcyjne ceny, indywidualne podejście do klienta, atrakcyjne rabaty, kompleksowa obsługa, bezpieczeństwo zagwarantowane ubezpieczeniem OC, optymalizacja obciążeń podatkowych, terminowość i profesjonalizm, łatwy i szybki dostęp do dokumentacji finansowej realizowany poprzez zdalny dostęp klienta do raportów, internetowa wymiana dokumentów. Usługi realizowane przez nas to przede wszystkim: Ryczałt ewidencjonowany, księga przychodów i rozchodów, kadry i płace, usługi jednorazowe. Firma księgowa Adams-plus to księgowość w Nałęczowie naprawdę porządna, rzetelna, godna zaufania i polecenia. Dbamy o naszych klientów dlatego dojeżdżamy do Was w Lublinie i okolicach. Skorzystaj z naszych usług - zapraszamy. Księgowość Nałęczów

  Data dodania: 10 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • pożyczki »

  Pieniądze to materia, w jakiej właściwie przenigdy nie czujemy zbytku, jest wprost odwrotnie nagminnie nam jej brak. Poza schematycznym metodami jej otrzymywania innymi słowy poza wielkoduszną pracą istnieją także inne sposoby, ażeby błyskawicznie zażegnać namolne problemy finansowe. Słowo tu ewidentnie o materii, którą nazwać mogę jako bez biku. Bez wątpienia w owej sprawie przynieść ulgę nam zdoła kredytpolsa.net. Dzięki doświadczonej usłudze błyskawicznie uda nam się wyjść z ambarasów. Taka opcja jest nader istotna głównie w tak trudnych czasach.

  Data dodania: 01 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pit 2012 »

  Czy chciałbyś zastosować aplikację, która jest w pełni darmowa i da Ci możliwość by rozliczyć się ze skarbówką bez jakichkolwiek problemów?
  Pragniemy zachęcić Cię do odwiedzenia naszej strony, na jakiej znajdziesz niezmiernie wiele interesujących wiadomości fiskalnych, jak również będziesz miał możliwość ściągnąć nieodpłatny i wybitnie poręczny program PITy 2011.
  Oprogramowanie to znacznie ułatwi Twoje rozliczanie PIT-u rocznego, na domiar tego zezwoli na nadanie deklaracji PIT do Ministerstwa Finansów, poprzez globalną sieć, używając do tego system e-Deklaracje.
  Oprogramowanie PITy 2012 sporządza każdy rodzaj formularzy PIT rocznych i dodatkowo zezwoli co więcej na rozliczenie w zeznaniu PIT każdego rodzaju ulg fiskalnych w sposób bardzo prędki i banalny.
  Utwórz roczną deklarację PIT z oprogramowaniem PITy. Bardzo dużo Polaków deklaruje, że jest to bardzo dobry sposób na rozliczenie się z Urzędem Skarbowym.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • KredytGo - Pożyczki społecznościowe »

  Pożyczki społecznościowe są coraz bardziej popularną formą pożyczania pieniędzy na obojętnie jaki cel. Pożyczanie pieniędzy bezpośrednio pomiędzy osobami prywatnymi, bez uczestnictwa firm finansowych, tj., kasy oszczędności czy bank, ma niewątpliwe zalety. Są to m.in.: sposobność osobistego wyszczególnienia warunków oprocentowania (zwykle mocno niższego niż w instytucjach finansowych), bardziej elastycznego ustalenia czasu, sumy i modelu uregulowania pożyczki. Mimo, że pożyczki społecznościowe zawierane są pomiędzy osobami prywatnymi są równie bezpieczne dla dwóch stron, jak umowa bankowa. Transakcję zawiera się przez serwis internetowy, za których pomocą weryfikujemy swoje dane oraz przystępujemy do umowy, w której wykazane są wszystkie istotne cechy pożyczki. Ważnym argumentem jest fakt, że pozyskane w ten sposób pieniądze można wydać zgodnie z naszymi potrzebami, bez obserwacji kontrolującego oka banku. Wypróbuj jak działa pożyczka społecznościowa i zapraszamy do sprawdzenia oferty wortalu finansowego kredytGo.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe LIBRO »

  Biura rachunkowe Grudziądz to coś czego mogą być państwo pewni ? LIBRO, to biuro rachunkowe Grudziądz, które wykona dla państwa wszelkie wymagane zlecenia a to wszystko w rozsądnych cenach. Serdecznie zapraszamy państwa do siedziby firmy LIBRO. Z nami oderwą się państwo od wykonywania żmudnych rozliczeń w samotności, bo to właśnie MY! ? wykonamy je dla państwa. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia wiarygodności naszych usług przekonując się na własnej skórze ile jesteśmy warci! Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 10 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Szczecin »

  Mamy świadomość tego jak trudno teraz jest podjąć decyzje dotycząca odpowiedniego ubezpieczenia. Rynek polis ubezpieczeniowych w Szczecinie jest całkiem duży, a mimo tego w dalszym ciągu wielu z nas nie jest w stanie samemu zdecydować się na wybór ubezpieczenia. Ponadto trudno również wyłonić agencję ubezpieczeniową, albowiem zależy nam na tym żeby oferta była dla nas atrakcyjna jak i również firma była pewna. Ze wsparciem przybywa wam powyżej wymieniona strona internetowa, jaka pozwala na wyszukiwanie agencji ubezpieczeniowych na obszarze Szczecina. Dzięki niej otrzymacie szczegółowe wiadomości odnośnie każdej znajdującej się tam placówki.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Prace realizowane przez prezentowane biuro rachunkowe są skierowane do szerokiego spektrum odbiorców i obejmują między innymi wyliczenia podatkowe, prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz usługi hr. Zastosowanie renomowanego międzynarodowego oprogramowania umożliwiło nam procesowanie księgi podmiotom mającym wielooddziałowe struktury w ramach tego samego systemu. Zadania z zakresu HR, paski płacowe można generować bezpośrednio w na koncie pracownika, do którego możliwość logowania ma każdy pracownik firmy, będącej naszym klientem. Rozwiązanie to pozwala na sprawdzanie archiwalnych list wynagrodzeń, indywidualne generowanie przykładowo potwierdzeń o zatrudnieniu, wynagrodzeniu, itp. Usługi nie ograniczają się wyłącznie do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zaawansowany model raportowania finansowego daje szersze spojrzenie na finanse oraz udostępnianie ważnych informacji biznesowych niemal w czasie rzeczywistym.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leasing w Polsce »

  Leasing jest tak atrakcyjny z paru głównych powodów. Po pierwsze daje niewielkie zaangażowanie własnego kapitału. Po drugie, leasing związany jest z optymalizacją cen podatkowych czyli jest tak zwaną tarczą podatkową. I po trzecie, firmy korzystające z leasingu mają sposobność rozliczenia podatku VAT.Na polskim rynku działa wiele dużych spółek zajmujących się leasingiem. Jedną z spółek polecanych poprzez wielu użytkowników jest wrocławska firma VB Leasing. Firma cieszy się dobrą opinią na różnego stylu forach internetowych. Ważna jest również różnorodność oferty oraz dodatkowo prywatne podejście do klienta. Warto mieć na uwadze także, że używające sprawdzonej korporacji leasingowej mamy większą gwarancję, że firma jest rzetelna i nasza współpraca będzie przebiegać bez większych zastrzeżeń.
   

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Catalyst »

  Jeżeli działasz jako prężny inwestor, który nieustannie zmierza do rozwoju, to znalazłeś się w miejscu idealnym dla siebie. Jako autoryzowany doradca od długich lat, zajmujemy się doradztwem w sprawie finansów firmowych. Mamy skuteczne sposoby na to, aby Twój kapitał znacznie wzrósł. Jesteśmy firmą rekomendowaną przez rynek obligacji Catalyst, w związku z czym możesz obdarzyć nas zaufaniem. Pomagamy przedsiębiorstwom w wejściu na giełdę, co jak wiadomo nie byłoby możliwe bez ważnego papierka, jakim jest prospekt. Nasze duże doświadczenie sprawia, że przygotowujemy go szybko i z pozytywnym efektem.

  Data dodania: 08 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ranking kredytów hipotecznych »

  Marzysz o własnym mieszkaniu albo domu? Zamiary te pomoże Ci doprowadzić do realizacji PKO BP. Przykładowo niedawno ING Bank Śląski ma w swojej ofercie z najniższym procentem kredyt mieszkaniowy na rynku kredytów hipotecznych. Zamiast czekać dłużej – skorzystaj z propozycji kredytu hipotecznego w ING i już dziś ciesz się własnym gniazdkiem! Największym plusem zaciągnięcia kredytu w ING jest czas kredytowania, który do 30 lat przewidziano.
  Pokazany ranking kredytów hipotecznych ma wspomóc Wam w wyborze pierwszorzędnego kredytu plus uchować czas i kasę na dociekaniach. Polecamy monitorować spis co jakiś okres albowiem propozycje banków nierzadko się przekształcają.
  Pamiętaj wyłącznie poświęcając dużo czasu na szukania uchronisz kasę przy ratach kredytu hipotecznego w przyszłości.

  W propozycji odnajdziesz co więcej pożyczki bez poręczycieli w necie.

  Data dodania: 04 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Nieruchomości Warszawa »

  Obecnie na Warszawskim rynku nieruchomości są liczne atrakcyjne cenowo ogłoszenia sprzedaży mieszkań. Duża podaż mieszkań i wydłużający się niezbędny czas na sprzedanie nieruchomości wymusiło systematyczne obniżenie cen ofertowych. W wielu przypadkach można jeszcze wynegocjować niższą cenę. Rynek stał się niezmiernie przyjazny dla kupujących. Problemem jest jedynie uzyskanie odpowiedniej wysokości kredytu. Często proponowany przez bank kredyt hipoteczny jest niższy od oczekiwań. Można negocjować z bankiem lepsze warunki lub wybrać bank który lepiej liczy zdolność kredytową. Biuro Nieruchomości pomaga bezpłatnie w takich sytuacjach i dopasowuje kredyt do potrzeb transakcji. Długoletnie doświadczenie Bada Nieruchomości pozwala wybrać możliwie najlepszy wariant aktualnie dostępny na rynku.

  Data dodania: 06 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • kredyt samochodowy na dowód »

  Pragniemy mile skusić wszelkich potrzebujących do skorzystania z naszego serwisu. Mamy Tobie do zaproponowania nader wiele. Zdobędziecie w tym portalu albowiem bez któregokolwiek kłopotu tani kredyt mieszkaniowy, jaki niewątpliwie się przyda. Zaleca się naturalnie co więcej wykonać u nas wyliczenie zdolności finansowej, jakie będzie w stanie podpowiedzieć Wam jakiej wielkości pożyczkę będziecie mogli otrzymać. Serdecznie aktywujemy w następstwie tego do zaznajomienia się z naszą stroną w sieci. Dosłownie warto! Promujemy!

  Niełatwo przewidzieć w życiu wszystko. Zawsze mogą nas spotkać takie kłopoty w życiu, że bez pożyczki się nie obędzie. Trudności z pieniędzmi mogą przytrafić się każdemu. Pomóc nam może kredyt gotówkowy dla zadłużonych w Banku Pocztowym. Na co tylko chcesz dostać możesz kredyt na kwotę od 500 do 100 000 zł. Kredyt gotówkowy na dowód osobisty w Banku Pocztowym to gwarancja, iż niezbędne nam środki finansowe uzyskamy w najkrótszym możliwym czasie.

  Data dodania: 02 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • leasing finansowy »

  Szukasz okazji kupna firmowego pojazdu? Masz mnóstwo możliwości aby takiego zakupu dokonać dzięki pomocy bankom. Inną dobrą formą jest leasing samochodu, jaki pomoże tobie w poprawie sytuacji finansowej naszej firmy. Leasing lub leasing finansowy to bardzo dobre rozwiązanie w szczególności dla małych firm, którym placówki bankowe odmawiają udzielenia kredytu na niezbędne dla nich zakupy jakie potrzebne są do prowadzenia działalności firmy. Za pomocą witryny możesz sprawdzić warunki udzielenia takiego leasingu, jaki pomoże ulepszyć kondycje firmy. Strona jest dostępna przez cały czas i możemy z niej korzystać bez żadnych limitów.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator kredytowy »

  Jeśli zależy Wam na wzięciu kredytu ? trzeba wiedzieć, że nasz portal jest przyszykowany właściwie z myślą o tobie! Gwarantujemy klientom szerokie ofert tego typu jak pożyczka lub także kredyt dzięki któremu być może poprawisz własny budżet finansowy. Tego typu chwilówka jaką wam proponujemy to doskonałe okazje z nie dużym oprocentowaniem dlatego należy wykorzystać takie możliwości w pełni! Odszukasz na stronie internetowej też dodany kalkulator kredytowy z którego należy skorzystać by nie popełnić gafy przy uzyskaniu kredytu!

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • samochody dostawcze leasing »

  edostawcze.pl - u nas znajdziesz samochód dostawczy do 3,5 DMC a czasami nawert cięższy. Nie tylko znajdziemy dla Ciebie samochód, pomożemy Ci go sfinansować. Sprawdzimy jakie wymagania stawia twoja firma i jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania. Samochody kupowane za naszym pośrednictwem sfinansujesz w leasingu samochodów dostawczych jak i kredytem samochodowym .
  Wejdź na naszą stronę. Sprawdź za pomocą wyszukiwarki listę samochodów dostępnych od ręki.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leasing samochodów osobowych »

  Chciałbyś wypożyczyć maszynę lub pojazd? Korzystaj z propozycji którą jest leasing samochodów osobowych lub również leasing samochodów używanych! Taki kredyt samochodowy to przede wszystkim wynajęcie samochodu a więc (leasing) i zapłacenie go w ratach! Taki kredyt może dotyczyć wielu różnych elementów jak leasing maszyn budowlanych dlatego od razu należy wykorzystać tego typu okazje w pełni! Strona jaką tobie przedstawiamy jest czynna przez cały czas dla każdego. Nie zwlekaj więc tylko zajrzyj do nas już dziś.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatki - Lex.pl »


  Pierwszy w Polsce portal zajmujący się tematem podatków. Tylko na naszym portalu dowiesz się najnowszych rzeczy na temat prawa podatkowego, ustaw oraz interpretacji w sprawach podatków. Szukasz ulgi lub odpisu od podatku? Nie wiesz czy kwalifikujesz się na zwrot z racji przebudowy lub kupna domu? Poszukujesz ulgi z racji kupna nowych technologii lub darowizny? Wszystkiego oraz wiele więcej dowiesz się z naszego portalu. Zapewniamy dostęp do kodeksu, interpretacji oraz praktycznie podejście do tematyki podatków. Nasze grono ekspertów oraz szeroka gama usług zapewnią wsparcie dla przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych.

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program mała księgowość dla biur rachunkowych »

  Prowadzisz firmę rachunkową ? Marzysz, aby codzienna praca była bardziej efektywna? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest program dedykowany właśnie dla firm, takich jak Twoja. Wiele przedsiębiorstw, które obsługujesz wykorzystuje formę, jaką jest program Super Księga Podatkowa mała księgowość dla biur rachunkowych, który umożliwia naraz obsługiwać nieograniczoną ilość firm. Poza tym pozwala oszczędzać czas i koszty prowadzenia ksiąg, poprawia kontakt z klientami i ułatwia obliczanie obowiązkowych składek do ZUS i US, prowadzić rejestry czy tworzyć niezbędne zestawienia.
  Program Super Księga Podatkowa mała księgowość to rozwiązanie bardzo komfortowe. SKP to rozwiązanie wyznaczające nowy standard. Bo to klient wybiera funkcje, z których będzie korzystał. Nie płaci za narzucony mu pakiet, ale tworzy go w oparciu o indywidualne potrzeby. A ma w czym wybierać. W zakresie programu mała księgowość dla biur rachunkowych obejmuje podatkową księgę przychodów i rozchodów pkpir, opodatkowanie VAT, delegacje krajowe i zagraniczne, środki trwałe oraz wiele dodatkowych funkcji.
  Jedno oprogramowanie, mnóstwo funkcji, prosta obsługa. Jeśli potrzebujesz program mała księgowość dla biur rachunkowych, który sprawi, że Twoje biuro rozwinie skrzydła, skorzystaj właśnie z SKP. To aplikacja, która Twoje usługi wyniesie na wyższy poziom. Warto pobrać wersję testową, by bliżej poznać to oprogramowanie dla biur rachunkowych.

  Data dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Konta Bankowe »

  Szukasz optymalnej, możliwej promocji bankowej, na prowadzenie rachunku indywidualnego - firmowego? Musowo odwiedź prezentowaną witrynę! Dokonaliśmy zestawienia ofert wielu banków pod kątem wielkości stałych opłat i możliwości, jakie niosą ze sobą ich konta bankowe. Dzięki temu, w jednym miejscu, bez przymusu wertowania wielu stron internetowych zweryfikujesz, jaki rachunek będzie dla ciebie najwłaściwszy, a które konta bankowe całkowicie nie odnoszą się do twoich nadziei. Przy naszym wsparciu, twój wybór z całą pewnością będzie bardziej wyważony.

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

(28)

Finanse - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Kraków