Angielski Online

Reklama Google

Angielski Podkategoria: Angielski

 • Angielski Ruda Śląska »

  Będąc czołową firmą na rynku prywatnych szkół języków obcych zapraszamy Państwa gorąco do naszej placówki w Rudzie Śląskiej, telefonicznego kontaktu, a także za pośrednictwem formularza mieszczącego się na naszej stronie. Za sobą mamy już siedem lat doświadczeń w prowadzeniu nauki w naszym mieście oraz jego okolicach i polecamy również zajęcia jak angielski Ruda Slaska w wykonaniu najlepszych lektorów odpowiednio przygotowanych do każdego spotkania.

  Zarówno dla nas jako prowadzących English Best jak i pracowników którzy są podstawą prężnie prosperującej placówki jaką z całą pewnością jest nasza szkoła językowa, bardzo ważna jest efektywność oraz pozytywna energia panująca w naszej szkole. Polecamy swoje usługi w skład których wchodzi między innymi zajęcia online jak i angielski Ruda Slaska, a wszystko w towarzystwie miłej atmosfery i dużego profesjonalizmu.

  Data dodania: 19 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczna szkoła angielskiego Rzeszów »

  Świadomość edukacji naszych pociech od wczesnych lat życia jest już dość duża między społeczeństwa. Kursy językowe dla przedszkolaków nikogo nie dziwią oraz są bardzo popularne. My lecz idziemy krok na przód i oferujemy przedszkole anglojęzyczne dla najmłodszych, gdzie dzieci uczestniczą w zajęciach w języku angielskim. U nas dziecko bawi się a oprócz tego uczy równocześnie, a praca z native speakerem zapewnia mu prawidłowe i również poprawne przyswajanie zwrotów a także wyrażeń. Jest to jedna z w największym stopniu skutecznych metod nauki języka angielskiego wśród najmłodszych dzieci. Nasi fachowcy kładą spory nacisk na rozwój Państwa pociech i również to nie tylko w zakresie językowym. Dzieci w naszym przedszkolu kształtują także swój rozwój artystyczny, umiejętności poznawcze a oprócz tego literackie, oraz co niemiara innych umiejętności, które wpłyną korzystnie na ich rozwój. I to wszystko przy rewelacyjnej zabawie.

  Data dodania: 26 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalna obsługa angielski Wrocław »

  Queen's School of English to szkoła językowa, która jest wstanie zapewnić każdej osobie zainteresowanej odpowiedni poziom nauki. To bardzo ważne, nie od dziś wiadomo, że angielszczyzna może się przydać dosłownie na każdym kroku. Należałoby natychmiast zaznaczyć, że gwarantujemy Państwu angielski Wrocław. Jednakże, mamy nadzieję, że z naszej propozycji skorzystają mieszkańcy sporej ilości polskich miast. Rozumie się samo przez się mamy świadomość, że niezbędne jest nauczanie na różnym poziomie zaawansowania a oprócz tego My takie zróżnicowanie oczywiście zapewniamy. W końcu szkoła językowa ma jak najlepiej służyć wszystkim tym, którzy chcą poznać język angielski. Skoro już mówimy o jak najlepszej pomocy to koniecznie powinno się zaznaczyć, że charakteryzuje nas indywidualne podejście do wszystkich kursantów. Nie ma możliwości, by ktoś był u nas anonimowy.

  Data dodania: 14 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • czasopisma dla nauczycieli angielskiego »

  Pismo The Teacher to profesjonalne pismo dla anglistów nagrodzone prestiżową nagrodą European Language Label. Wydawnictwo stanowi znakomite źródło wiedzy dla krajowych nauczycieli języka angielskiego i również obfituje w praktyczne treści, które umożliwiają wzbogacenie warsztatu metodycznego. Magazyn podzielony jest na sekcje, dotyczące różnorodnych specjalistycznych zagadnień, co pozwala poszerzać wiedzę w wybranych obszarach w językowych. Na dodatek zawiera ono działy redagowane specjalnie na potrzeby rynku polskiego, np. dotyczące matury. Pismo dla anglistów The Teacher zawiera także praktyczne materiały dydaktyczne, gotowe do bezpośredniego użycia na lekcjach. Zakupu czasopisma można dokonać online na stronie firmowej. Możliwy jest zakup pojedynczych egzemplarzy a oprócz tego prenumerata na cały rok. W sklepie dostępne są również numery archiwalne.

  Data dodania: 28 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • język niemiecki Łódź »

  Szkoła Językowa Perfekt OK to działająca od 2001 roku szkoła językowa w Łodzi, w której znajdziesz najlepszych lektorów i szeroki wybór kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Placówka oferuje kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego a także naukę języka portugalskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, japońskiego bądź chińskiego. Lektorzy prowadzą zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców. Nasi audytorium wybierają nasza szkołę wskutek na dogodną lokalizację w środek Łodzi, przyjazną atmosferę czy też konkurencyjne ceny i również zniżki. Wśród naszych lektorów nie brakuje absolwentów filologii i native speaker-ów. Regularnie się dokształcają, rozwijają swój warsztat pracy, uczestniczą w szkoleniach a oprócz tego konferencjach branżowych. Lektorzy wykorzystują najlepsze metody nauczania w zależności od poziomu grupy a także jej specyficznych potrzeb. Naszym celem jest umożliwienie słuchaczom osiągnięcia najlepszych efektów nauczania.

  Data dodania: 28 04 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Angielski

(28)

Angielski - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Kraków