Angielski Online

Reklama Google

Teatr Podkategoria: Teatr

 • Home - Aktiv Tours Reisen »

  Od ponad 25 lat zajmujemy się turystyką przyjazdową w Polsce i w krajach nadbałtyckich, organizacją szkoleń, konferencji, kongresów, podróży motywacyjnych, podróży służbowych dla Firm z Polski i całego Swiata.Wszyscy nasi pracownicy rozmawiają w języku nimieckim i angielskim. Rocznie organizujemy ponad 350 imprez. Posiadamy koncesję organizatora, centryfikat profesjonalnego organizatora, szkoleń, konferencji, podróży motywacyjnych, kongresów. Posiadamy ubezpieczenie dla organizatorów turystycznych. Jesteśmy członkami Polskiej Organizacji Turystycznej, Gdańskiej Org. Turystycznej, RDA, Europaeische Studiengesellschaft i inne.W Gdańsku posiadamy własny ośrodek szkoleniowy 18 pok. z łazienkami TV Sat, Tel,, sale konferencyjne, strzelnicę broni myśliwskiej i broni krótkiej.Na życzenie wyślemy na podany adres nasz katalog w języku niemieckim, lub też płytę CD w języku niemieckim i angielskim. Zapraszamy do odwiedzeia naszej strony www. Opracowujemy oferty indywidualne zgodnie z zyczeniami naszych klientów. Chętnie wyślemy nasze listy referencyjne.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • blog o performanc'ie »

  Gorąco witamy na witrynie który dotyczy szeroko pojętej sztuki www.performanceonline.org.
  Odszukasz tu wpisy dotyczące kabaretu, teatru, sztuki użytkowej i nie tylko.
  Witryna została podzielona na podkategorie dzięki czemu surfowanie jest szybkie i wygodne. Oto one
  :-Kabaret
  :-Film
  :-Muzyka
  :-Sztuka uliczna
  :-Sztuka uytkowa
  Ta serwis jest na temat różnego rodzaju sztuki, sztuki przez duże i małe "S" . Prawie każdy wpis opatrzony jest zdjęciem lub innym plikiem multimedialnym.. Znajdują się w nim także najaktualniejsze niusy o tym co aktualnie jest w modzie. Zapraszamy do lektury!

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niepowatrzalne pokazy rycerskie »

  Firma Agencja Medialna YOMA od dziesięciu lat trudni się realizacją oprawy artystycznej a także animatorskiej dla wszelkiego typu wydarzeń. Nasze usługi polecamy szczególnie organizatorom eventów pracowniczych, pikników rodzinnych, imprez integracyjnych, eventów marketingowych, i również organizatorom wystaw, targów, imprez plenerowych, tematycznych, eventów dla dzieci i wielu innych. W naszej propozycji zawarte są w tym także pokazy tańca ze światłem, tańca z ogniem, tańca ze światłem ultrafioletowym, a w dodatku piaskowe animacje a oprócz tego świetlne animacje, pokazy fajerwerków, pokazy laserowe. Wśród atrakcji animatorskich realizujemy także pokazy barmańskie, rycerskie, pokazy iluzjonistyczne, pokazy baniek mydlanych, i również inne atrakcje, które przypadną do gustu przede wszystkim dzieciom – klauni, kuglarze, szczudlarze, mimowie, malowanie buziek, zabawy ruchowe, warsztaty i wiele innych.

  Data dodania: 30 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Datacom »

  Datacom Australia zapewniają kontakt centrum outsourcingu, cloud computing, usługi australijskich centrach danych, rozwój aplikacji, sieci inżynieryjne, outsourcingu aplikacji Business Process Outsourcing, zarządzane usługi IT, a.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niezwykłe legendy - Lech Czech i Rus, Wars i Sawa, Hejnał Mariacki »

  Legendy polskie to wiele historii z różnych regionów Polski. Aby spisać jak największa liczbę legend uruchomiliśmy portal PolskaTradycja.pl. Legendy polskie to kompendium dużej liczby niezwykłych baśni i opowiadań.. Legendy uczą dzieci egzystencje w społeczeństwie a także przywiązania do naszej historii i tradycji. Niezwykle popularne wśród Polaków są, legendy warszawskie takie jak, legenda o Syrence Warszawskie czy legenda o Warsie i Sawie.Promouj legendy, aby nigdy nie zostały zapomniane.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Robert Guzik - pokazy »

  Robert Guzik to błyskotliwy i również utalentowany sportowiec, który Freestyle Footballem para się od sześciu lat. To dziedzina sportu, która polega na wykonywaniu różnych sztuczek z piłką, z pomocą nóg lub karku. Ten uzdolniony facet ma na swoim koncie multum osiągnięć, które osiągnął lecz i w Polsce, lecz również są ona na poziomie rangi Międzynarodowej. Jeżeli poszukujesz w następstwie tego ciekawej atrakcji, która wzbudzi zainteresowanie między publiczności na swojej imprezie, albo innym wydarzeniu, należałoby wybrać oczywiście jego. Robert w swojej propozycji posiada pokazy sztuczek piłkarskich. Pokazy, które wykonuje zawsze mają charakter zsynchronizowanej z muzyką choreografii. Sportowiec oprócz występów oferuje także szkolenie, innymi słowy naukę podstawowych trików. Może{być to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak oraz osób dorosłych.

  Data dodania: 27 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Martin College »

  Kampusy w Sydney, Brisbane, Gold Coast i Melbourne, lub uczą się na odległość / internetowe - Kursy w biznesie, zarządzanie, IT, marketingu, projektowania graficznego, podróże i zarządzanie zdarzeniami

  Data dodania: 03 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Teatr

(28)

Teatr - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Kraków