Angielski Online

Reklama Google

Ankiety, sondaże Podkategoria: Ankiety, sondaże

 • Tajemniczy Klient, Szkolenia Biznesowe »

  Wartość dodana - w ramach realizacji pytań Mystery Shopper niejednokrotnie zapewniamy naszym Klientom darmowo szereg dodatkowych działań. Jako firma treningowo-doradcza stajemy się partnerem w zakresie doradztwa biznesowego, czy sprzedażowego. Po przeprowadzonym badaniu tworzymy raport, który wyjawia mocne natomiast słabe strony procesów biznesowych. Na podstawie wyników sporządzamy program doradczy.Firma szkoleniowa Stainer Consulting proponuje realizację badań Mystery Shopper. Żadne inne narzędzie badawcze nie da tak zgodnych odpowiedzi na pytania dot. poziomu obsługi klienta. Poza tym badanie typu tajemniczy klient odbierane jest przez pracowników jako narzędzie kontroli co powoduje bardziej skuteczną mobilizację personelu do pracy. Jeżeli jeszcze wyniki badań tajemniczego klienta zespolimy z systemem wynagradzania to badanie to staje się strategicznym pierwiastkiem systemu motywacyjnego.

  Data dodania: 27 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania z braille’m - duży wybór »

  Jesteśmy firmą, która ma bardzo duże doświadczenie w zakresie poligrafii. Istniejemy na rynku od 1990 roku a oprócz tego dzięki ten godzina zgromadziliśmy bardzo duże eksperiencja. W dzisiejszych czasach zatrudniamy kilkadziesiąt osób o znacznych umiejętnościach potrafiących zrobić każdej usługi. Nasza propozycja obejmuje usługi takie jak nakład offsetowy: kalendarzy, czasopism, katalogów, druk liczbowy albo uszlachetnianie druków i bez liku innych usług. W sąsiedztwie wykonywaniu naszych usług stosujemy dobrej jakości materiały takie jak papiery od gramatury 50g/m^2 a oprócz tego kartony o grubości co najmniej 0,6 milimetra. Za pomocą połączeniu dobrej jakości materiałów oraz doświadczenia jesteśmy przekonani, że wszystek będzie w pełni kontent z oferty naszych usług. Mało tego dysponujemy szeregiem certyfikatów ISO, które również potwierdzają stan naszej propozycji.

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • 10. Ortmedical – wiedza o badaniach rynku medycznego »

  Zachęcamy Państwa najserdeczniej do odwiedzenia portalu Ortmedical. com. pl, którzy stanowi platformę wymiany wiedzy na temat badania rynku medycznego. Na stronie znajdziesz artykuły doświadczonych badaczy, którzy swoją wiedzę zdobywali w ramach studiów na prestiżowych uczelniach w kraju i za graniczą. Poza tym nabyli oni również wysokie kompetencje w trakcie swojej codziennej pracy w firmie badawczej. Na naszym portalu prezentujemy m. in. informacje w zakresie badań dla farmacji – testów leków, analiz opakowań, a także badań obserwacyjnych. Pomagamy dokonać ostatecznego wyboru agencji badawczej realizujących dla Państwa badania medical market research. Dzięki temu nie narażą się Państwo na ryzyko niepotrzebnego wydania pieniędzy. Zapraszamy na nasz portal! medical market research, badania obserwacyjne, badania rynku medycznego, badanie rynku medycznego, badania dla farmacji, healthcare market research

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ankiety, sondaże

(28)

Ankiety, sondaże - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Kraków