Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'fotograf':

1 · 2 · następna strona »
 • wideofilmowanie bydgoszcz »

  Jeżeli szukamy kamerzysty i fotografa na swój ślub oraz wesele, musimy pamiętać, iż czymś niesamowicie ważnym jest to, aby najzwyczajniej wybrać takiego człowieka, który bardzo dobrze zna się na wykonywanym przez siebie zawodzie.

  W końcu film na wesele bydgoszcz to coś bardzo ważnego, zatem trzeba mieć to na uwadze. W zasadzie kamerzysta i fotograf powinni charakteryzować się profesjonalizmem. Zatem powinni doskonale wiedzieć w jaki sposób kręci się filmy i robi fotki ślubne. Bardzo często ludzie, którzy w nieodpowiedni sposób wybrali, potem narzekają. W końcu nie ma zbyt wielu wideo i fotki ze ślubu/wesela są doskonałą pamiątką. Warto zadbać o to by cechowały się one jakością.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • fotograf czerwionka-leszczyny »

  Fotografia Ślubna Czerwionka Leszczyny jest moim hobby od zawsze, zaś profesją już od wielu sezonów ślubnych. W owym czasie nabyłem wprawę w w tej profesji nawet w kłopotliwych chwilach, nauczyłem się wykonywać faktycznie bardzo fantastyczne zdjęcia również w bardzo prześwietlonych kościołach oraz salach weselnych. Posiadam nie tylko informacje techniczne na temat tego jak należycie zrealizować zdjęcie w dowolnych warunkach, lecz także umiejętność przewidywania różnych momentów. To wskutek niej wykonuję zdjęcia pełne energii, zachwytów, uśmiechu, a także łagodnego smutku oraz wzruszenia. Kłopotu nie stanowi także zrobienie fotografii w ruchu, zatem dostaną Państwo zdjęcia ślubne czerwionka leszczyny na profesjonalnym poziomie także z wesela. Pracuję do oczepin włącznie, w związku z tym mam rzeczywiście wiele czasu na ujęcie owych najistotniejszych a także i interesujących chwil. Metą reportażu ślubnego jest plener, który przeprowadzamy w dniu innym niż dzień wesela. Jako fotograf ślubny czerwionka leszczyny proponuję Państwu najlepszą obsługę ceremonii ślubnej.

  Data dodania: 10 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Szczecin »

  Moja życiowa pasja to fotografia. Profesjonalnie działam w tej dziedzinie już kilka lat, w ciągu których zdobyłem zaufanie licznych klientów. To jeden z najważniejszych aspektów tego zawodu, ponieważ zazwyczaj chwile które fotograf utrwala na zdjęciach zdarzają się raz w życiu. Takie momenty mają miejsce w trakcie trwania ślubnych reportaży. To jest jeden z najlepszych dla mnie typów fotografii. W tym dniu upamiętniam na fotografiach jedne z najpiękniejszych chwil w życiu par młodych. Każde z ludzkich emocji łączą się na fotografii - szczęście, wzruszenie, płacz, uśmiech. Jest to dla mnie zjawisko którego poszukuje w pracy fotografa. Parę dni przed dniem uroczystości zawszę spotykam się z parą młodą, by dokładnie ustalić każdy aspekt projektu. Do reportażu jest możliwość zakupu większej ilości zdjęć w różnych formatach wraz z wydrukiem. Żeby zaznajomić się ze szczegółami mojej oferty, zapraszam Państwa do skontaktowania się ze mną, oraz odwiedzenia mojej witryny internetowej - http://lukaszpopielarz.pl

  Data dodania: 09 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Białystok »

  www.studiopaparazzi.pl Organizacja ślubu z całą pewnością wymaga dużo czasu oraz odpowiedniej ilości pieniędzy. Gdy decydujemy się na ślub, to musimy mieć świadomość, że jest to kosztowna impreza, której organizacja zajmuje wiele czasu. Dlatego najlepiej rozłożyć sobie wydatki na raty. Długo przed dniem ślubu należy wyznaczyć termin ceremonii oraz zarezerwować salę na weselę. Czeka nas jeszcze zatrudnienie fotografa ślubnego, kapelę, kucharek oraz osobę, która będzie odpowiedzialna za wideofilmowanie Białystok. Z całą pewnością na wideofilmowanie wesel Białystok powinniśmy przeznaczyć więcej czasu. W końcu film z wesela będzie dla nas pamiątką na całe życie. Warto więc wybrać naprawdę profesjonalnego kamerzystę, który ma doświadczenie w swoim zawodzie i potrafi stworzyć doskonałej jakości reportaż z wesela. Zatrudniając pierwszego lepszego kamerzystę możemy być bardzo rozczarowani efektami jego pracy. Oglądanie filmu z wesela musi nam sprawiać przyjemność. Jeżeli będzie nudny, to z całą pewnością nie będziemy chętnie go oglądać i nie będziemy z niego zadowoleni.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Katowice »

  Utrwalam na wieki zjawiskowe chwile, w tym Najważniejszym dla Państwa Dniu. Miłość, słońce, szczęście? te najpiękniejsze uczucia utrwalam na fotkach.
  Czekam na Państwa pomysły, nawet te zwariowane, służę także radą oraz doświadczeniem dla osób mniej obeznanych.
  Na ślubie czy też plenerze jestem profesjonalnie przygotowany, dysponuję aparatami Canon z wieloma obiektywami oraz swoim światłem. Jest możliwość skorzystania z pracy kamerzysty.
  Przygotowanie do tego Najpiękniejszego Dnia są niezwykle istotne, każda uroczystość jest inna, tak jak każdy z nas. Dlatego do każdego klienta podchodzę indywidualnie nie narzucając z góry sztywnych ofert to Państwo decydują, którą część tego dnia chcą utrwalić: przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia, zabawę.
  Zachęcam na niezobowiązujące spotkanie.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Gdańsk, Toruń, Iława »

  Najlepszy fotograf ślubny w Gdańsku zaprasza na swoją stronę z ofertą oraz portfolio.
  Dla każdej Pary zamierzającej wstąpić w związek małżeński zapewne znajdzie się tutaj coś ciekawego.
  Na stronie można zobaczyć zarówno zdjęcia ślubne, sesje portretowe i modowe wykonywane nad morzem, w lesie lub wielu innych nietypowych i typowych miejscach.

  Zapraszamy do odwiedzenia strony z dziedziny fotografia ślubna Iława, pomorskie i nie tylko.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • DD FoTo - Szczecin FoTograf »

  PRAWDOPODOBNIE Najlepszy fotograf w Szczecinie. www.ddfoto.pl/

  Fotografia ślubna Szczecin, Fotograf Szczecin, Gryfino, Zdjęcia ... Fotografia z klimatem. Wyjątkowe zdjęcia ślubne. Fotograf na ślub, wesele. Sesje portretowe, ciążowe. Fotografia dzieci.

  Fotograf Szczecin | Fotografia Szczecin, lewobrzeże, prawobrzeże

  zdjęcia na blogi - tanie zdjęcia do wykorzystania na własnych stronach internetowych/blogach

  Szczecin zdjęcia, zdjęcie Szczecina, zdjęcia Szczecin, galeria, galerie miasta, fotki, fotografie, photo, photos.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf na ślub Wrocław »

  Myślę, że najpiekniejszym sposobem pracy jest praca zgodna z własnym hobby, do której aż miło się zabierać. Ja tak mam z fotografia ślubna Wrocław. Od momentu kiedy zacząłem wiele lat temu oglądać zdjęcia ślubne Wrocław do tego momentu minęło kilka lat a nadal cieszę się ogromnie, że mogę pracować jako fotograf ślubny Wrocław. Teraz zaczynam dodatkowo poza zdjęciami ślubnymi próbować swoich sił w pisaniu bloga ? mam nadzieję, że z pożytkiem dla wszystkich.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotoartpro Fotografia »

  Profesjonalny serwis fotograficzny z zakresu obsługi ślubów, chrztów, uroczystości, studniówek, imprez rodzinnych itd. Oferuję również obsługę fotograficzną imprez, szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych, koncertów, eventów, bankietów, występów artystycznych itp. Fotografie reklamową, zdjęcia do folderów, ulotek, banerów, stron internetowych itp. Fotografię prasową i ilustracyjną do wydawnictw prasowych, portali tematycznych i branżowych itd.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Wrocław »

  Od osiemnastu miesięcy rodzinne studio fotograficzne Służenko Maćka funkcjonuje w dolnośląskim Głogowie. Firma posiada ustabilizowaną renomę na rynku fotografii ślubnej.
  Realizowane zlecenia, to:
  - fotografika na ślubach;
  - zdjęcia w rodzaju reportażu;
  - fotografika familijne;
  - modeling dla nastolatek;
  - oprawa fotosów;
  - ujęcia eventowe;
  - retuszowanie fotografii.
  Aby przeczytać ofertę Macieja Służenko należy wstukać w internecie: fotograf Bielawa. Służenko Maciek działa w branży już całkiem długo aby można jemu polecić fotografowanie ślubu.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Warszawa »

  Szukasz prawdziwego fotografa. Jeżeli tak to nie mogłeś trafić lepiej. Studio Acfoto to fotografia ślubna z Warszawy oraz okolic. Od zawsze fotografia była naszą wielką pasją, która nieustannie się pogłębia. Każde ujęcie wymaga ogromnego zaangażowania i pracy, którą wieńczy piekna pamiątka na całe życie. Nasza podstawowy zakres działań to fotografia ślubna warszawa, ale chętnie też przyjmujemy zlecenia z pobliskich okolic. Jeżeli tylko pragniesz na zawsze w wyjątkowy sposób uwieńczyć najważniejszą chwilę w swoim życiu to bez wątpienia zajrzyj na www.acfoto.pl i skorzystaj z oferowanych przez nas usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się aby było wyjątkowe i niepowtarzalne. Oprócz fotografią ślubną chętnie podejmujemy się fotografowaniu różnych imprez okolicznościowych takich jak np. komunie, chrzty, imprezy firmowe, jubileusze itp. Bardzo gorąco zapraszamy do naszego studia, gwarantujemy pełne zadowolenie, radość, uśmiech i wspomnienie na całe życie. Zapraszamy i polecamy!

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • fotografia ślubna lublin »

  Na początku bardzo długie przygotowania do ślubu: wybór sukienki, fryzury,kwiatów, strojów, załatwianie sali, orkiestry, zapraszanie gości. W drugiej kolejności głębokie przeżycia tego bardzo ważnego Dnia. Na koniec pozostają wspomnienia i fotografia ślubna Lublin, fotografia, która będzie przywodzić na myśl każdy moment, spojrzenie, chwile radości i inne emocje z dnia ślubu. Fotograf Lublin staje się bardzo ważną osobą w Dniu Ślubu. Na tyle ważną, że decydując się na fotografa i podejmując się współpracy z nim nie można dokonywać wyboru bez zastanowienia. Fotograf Lublin powinien być osobą obowiązkową, świadomą tego, jak ważne zlecenie zostaje przed nim postawione. Pani Pluta jako kobieta może zaoferować Wam o niebo więcej niż tylko to co dziś nosi miano: artystyczna, profesjonalna fotografia ślubna Lublin. Jej zdjęcia ślubne są pełne elegancji, wrażliwości, ulotności, subtelności.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs fotografii »

  Poszukiwałeś kiedyś specjalnej szkoły fotografowania? Nasza akademia zapewni ci kompleksowy kurs na fotografa ślubnego i zaczniesz kolekcjonować zyski z zawodu robiąc wspaniałe zdjęcia ślubne Wrocław. Chciałbyś być jak fotograf ślubny Wrocław ale brakuje ci zapału na zgłębienie tajników tej sztuki? Skorzystaj z naszego szkolenia online i zdobądź wiedzę o której inni tylko marzą. Skontaktuj się już dziś i zostań fotografikiem wykorzystującym w pełni swój talent i zdjęcia które zostaną nieśmiertelne. Czekamy na Ciebie! fotografia ślubna Wrocław.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Białystok fotograf »

  Bardzo szybko przybliża się data Waszego ślubu? To wyjątkowa chwila w Waszym życiu. Powinno się więc uchwycić ją w nieszablonowy sposób. Fotografia ślubna to wspaniała pamiątka. Nie powinieneś w tej kwestii postawić na niewypróbowanych fotografów. Tutaj nie ma miejsca na fuszerkę. Skorzystaj więc z usług studia fotograficznego, które z fotografowania ceremonii ślubnych podoła zrobić w pewnym sensie dzieła sztuki. Jesteśmy aktywni na rynku już od 15 lat ? w tym okresie uzyskaliśmy bogate doświadczenie i szerokie grono zadowolonych klientów. Uskuteczniliśmy już realizację wielu zamówień ? reportaże ślubne i okolicznościowe, produkcje telewizyjne i reklamowe. Utrwalamy ceremonie ślubne, wesela i wykonujemy sesje w plenerze. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych usług. Gwarantujemy całkowity profesjonalizm i intrygujące ceny. Skorzystaj z usług profesjonalistów.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna i okazjonalna »

  Śnisz o przepięknych zdjęciach ślubnych? Chcesz wypożyczyć fotografa na komunię lub chrzest swojego dziecka? Postaw na wysoką forma fotografii, które zdołam ci zaoferować. Od lat zajmuje się profesjonalną fotografią przełomowych uroczystości, ale nie tylko - sprawiam też portrety, fotografie plenerowe oraz zdjęcia w studio. Me doświadczenie i umiejętności spowodowały, że zdjęcia, które mogę Państwu zaoferować, są naprawdę nieprzeciętne - artystyczne, z duszą, przenikliwe i jak najporządniej oddające ważne momenty. Zapraszam na moją stronę internetową, gdzie będziesz zdołał dowiedzieć się więcej o mnie oraz zobaczyć moje zdjęcia w galerii.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna gorzów »

  Zależy Wam na odnalezieniu właściwego i głównie kompetentnego fotografa? Trzeba wiedzieć, że przedstawiony fotograf gorzów to wspaniały i kompetentny fotograf który wykona na klientów prośbę nie tylko tego typu usługi jak: fotografia ślubna gorzów lecz i również głównie odnajdziesz w jego możliwościach reportażowa sesja ślubna gorzów ? jaka to znana jest wśród większości kontrahentów. Tego typu fotografia reklamowa gorzów również jest możliwa dla was ? klientów do wykonania. Strona internetowa gorzów jaką właściwie dla ciebie przygotował tego typu fotograf zapewnia klientom nie tylko zapoznanie się z jego portfolio jednak i także cennikiem aby sprawdzić czy współpraca w ogóle będzie możliwa!

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Jelenia Góra »

  Zajrzyj na stronę fotograficzną wytrawnego studia fotograficznego. Jesteśmy jednostką z wyrobioną marką. Robimy foty od lat. Pstrykał nasz tata, pstrykamy my. Frapujemy się jakimkolwiek gatunkiem fotografii. Pracujemy dla potrzeb reklam i postaci prywatnych. Posiadamy szerokie studio zdjęć. Mamy wymagany sprzęt. Cały czas uczymy naszych fotografów. Sporo naszych fotografików to postaci z upodobaniem i edukacją. Fotograf ślubny to nasza węzłowa aktywność.
  Nasze studio jest dostępne na co dzień dla petentów. Podejmujemy zlecenia mailowe i telefoniczne.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • fotograf Tarnowskie Góry »

  Może czujesz potrzebę za hibernowania wszystkiego co najważniejsze w życiu na fotograficznej kliszy? Profesjonalny fotograf Tarnowskie Góry, prosperujący zarówno w wspomnianym miasteczku jak i w pobliskich zachęca do zapoznania się z wykonywaną usługą. Zarówno fotografia ślubna Śląsk jest w niej obejmowana jak i podobne usługi w obrębie tegoż województwa. Polecam się i zachęcam do zaglądnięcia na swoją witrynę. Fotograf Tarnowskie Góry poleca swoją ofertę w branży obsługi imprez w kwestii fotografii i nagrań dvd. Mam znaczne doświadczenie w tej ciekawej branży i każdą pracę wykonuję z zapałem i swoistym zaangażowaniem. Istotną sprawą jest również odpowiedniej renomy sprzęt na którym pracuję, a który ma ogromny wpływ na jakość ostatecznego dzieła. Namawiam zapoznać się również z tą sprawą, która została przedstawiona w ramach mojej witryny.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Reklamowa Lublin - Orbin »

  Fotografia reklamowa to bardzo kreatywna część fotografii produktowej. Dzięki swobodnemu kreowaniu obrazu, możemy uzyskać fascynujące zapadające w pamięci zdjęcia. Tradycyjne packshoty mają za zadanie zaprezentować produkt, w taki sposób aby klient mógł się zapoznać z jego realnym wyglądem. Natomiast zdjęcia reklamowe nie muszą się trzymać tej koncepcji. Dobre zdjęcie reklamowe powinno uwypuklić najważniejsze cechy produktu, wyróżniające go na tle konkurencji i wzbudzić konkretne skojarzenie w umyśle obserwatora. W naszym studio często pracujemy nad takimi fotografiami, wcielamy w życie fantastyczne pomysły naszych klientów. Jeśli klient nie ma pomysłu, bierzemy produkt i opracowujemy koncepcje, którą następnie z klientem dopracowujemy a ostatecznie realizujemy w naszym studio w Lublinie. Jeśli potrzebujesz (a każdy biznes dziś potrzebuje) zdjęć produktowych zarówno zwykłych packshotów jak i zdjęć reklamowych skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 19 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nowożeńcy.eu -oraganizujemy wesele i ślub. Ogłoszenia, sale weselne, zespoły, fotograf i kamerzysta »

  Największy portal weselny dla narzeczonych z okolic Radzynia Podlaskiego, Łukowa, Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego, Parczewa, Kocka i Lubartowa, którzy planują organizację wesela. Portal Nowożeńcy.eu powstał na podstawie portalu Weselewradzyniu.pl. Zmiany to nie tylko nazwa, ale przede wszystkim zwiększenie obszaru, na którym chcemy dla Państwa świadczyć swoje usługi. Naszym celem jest stworzenie portalu regionalnego, który swoim zasięgiem będzie obejmował powiaty: łukowski, radzyński, bialski, parczewski i lubartowski. Już teraz w naszej bazie znajduje się ponad 100 ogłoszeń w różnych kategoriach. Dzięki nam szybko zapoznacie się z ofertą sal weselnych, zespołów muzycznych, kamerzystów, fotografów oraz wielu innych przedsiębiorców. Teraz te wszystkie informacje są dla Was dostępne bezpłatnie w jednym miejscu, dzięki czemu oszczędzacie czas i pieniądze.
  Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej witryny oraz dodawania bezpłatnych ogłoszeń.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »
Pozycjonowanie Kraków