Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'księgowość':

 • Doradztwo i biuro rachunkowe »

  Obsługa księgowa przedsiębiorstw, audyt i usługi kadrowo-płacowe. Doradzamy firmom w zakresie rachunkowości i podatków, zajmujemy się sporządzaniem sprawozdań pieniężnych, proponujemy pomoc przy ich transformowaniu oraz przy fabrykowaniu konsolidacji. Nasze usługi to również zupełna księgowość i prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów, ryczałt, katalogi VAT i kadro-płace. Nasi wykwalifikowani pracownicy zdołają zaoferować całościową i profesjonalną obsługę w naprawdę sprzyjających cenach. Koszty usług zawsze są kalkulowane pojedynczo, biorąc pod uwagę potrzeby danych przedsiębiorstw. Zapraszamy na naszą stronę w internecie!

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • księgowość nałęczów »

  Księgowość Nałęczów to atrakcyjne ceny, indywidualne podejście do klienta, atrakcyjne rabaty, kompleksowa obsługa, bezpieczeństwo zagwarantowane ubezpieczeniem OC, optymalizacja obciążeń podatkowych, terminowość i profesjonalizm, łatwy i szybki dostęp do dokumentacji finansowej realizowany poprzez zdalny dostęp klienta do raportów, internetowa wymiana dokumentów. Usługi realizowane przez nas to przede wszystkim: Ryczałt ewidencjonowany, księga przychodów i rozchodów, kadry i płace, usługi jednorazowe. Firma księgowa Adams-plus to księgowość w Nałęczowie naprawdę porządna, rzetelna, godna zaufania i polecenia. Dbamy o naszych klientów dlatego dojeżdżamy do Was w Lublinie i okolicach. Skorzystaj z naszych usług - zapraszamy. Księgowość Nałęczów

  Data dodania: 10 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Prace realizowane przez prezentowane biuro rachunkowe są skierowane do szerokiego spektrum odbiorców i obejmują między innymi wyliczenia podatkowe, prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz usługi hr. Zastosowanie renomowanego międzynarodowego oprogramowania umożliwiło nam procesowanie księgi podmiotom mającym wielooddziałowe struktury w ramach tego samego systemu. Zadania z zakresu HR, paski płacowe można generować bezpośrednio w na koncie pracownika, do którego możliwość logowania ma każdy pracownik firmy, będącej naszym klientem. Rozwiązanie to pozwala na sprawdzanie archiwalnych list wynagrodzeń, indywidualne generowanie przykładowo potwierdzeń o zatrudnieniu, wynagrodzeniu, itp. Usługi nie ograniczają się wyłącznie do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zaawansowany model raportowania finansowego daje szersze spojrzenie na finanse oraz udostępnianie ważnych informacji biznesowych niemal w czasie rzeczywistym.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program mała księgowość dla biur rachunkowych »

  Prowadzisz firmę rachunkową ? Marzysz, aby codzienna praca była bardziej efektywna? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest program dedykowany właśnie dla firm, takich jak Twoja. Wiele przedsiębiorstw, które obsługujesz wykorzystuje formę, jaką jest program Super Księga Podatkowa mała księgowość dla biur rachunkowych, który umożliwia naraz obsługiwać nieograniczoną ilość firm. Poza tym pozwala oszczędzać czas i koszty prowadzenia ksiąg, poprawia kontakt z klientami i ułatwia obliczanie obowiązkowych składek do ZUS i US, prowadzić rejestry czy tworzyć niezbędne zestawienia.
  Program Super Księga Podatkowa mała księgowość to rozwiązanie bardzo komfortowe. SKP to rozwiązanie wyznaczające nowy standard. Bo to klient wybiera funkcje, z których będzie korzystał. Nie płaci za narzucony mu pakiet, ale tworzy go w oparciu o indywidualne potrzeby. A ma w czym wybierać. W zakresie programu mała księgowość dla biur rachunkowych obejmuje podatkową księgę przychodów i rozchodów pkpir, opodatkowanie VAT, delegacje krajowe i zagraniczne, środki trwałe oraz wiele dodatkowych funkcji.
  Jedno oprogramowanie, mnóstwo funkcji, prosta obsługa. Jeśli potrzebujesz program mała księgowość dla biur rachunkowych, który sprawi, że Twoje biuro rozwinie skrzydła, skorzystaj właśnie z SKP. To aplikacja, która Twoje usługi wyniesie na wyższy poziom. Warto pobrać wersję testową, by bliżej poznać to oprogramowanie dla biur rachunkowych.

  Data dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Gubin »

  Dziś każda duża firma posiada własny dział rachunkowy. A co z małymi i mikro przedsiębiorcami? Nie stać ich na posiadanie księgowego na cały etat. W tym wypadku najlepszym podejściem jest skorzystanie z usług biura rachunkowego. Teraz nasówa się pytanie. Jakie? W dobie rozwoju cyfryzacji jak grzyb po deszczu pojawiło się dużo platform web oferujących usługi rachunkowości na dystans. Czy warto korzystać z takich propozycyj? Zdecydowanie nie. Dokumentacja naszej firmy to tak a nie inaczej strategiczne zasoby wiedzy. Powierzając te dane przez sieć portalowi rachunkowemu, może się zdarzyć taka sytuacja, że z powodu awarii dowiedzą się o nich nasi najwięksi konkurenci. Jakby nie patrzeć, takie serwisy za to nie odpowiadają, bowiem mają to zapisane w własnych regułach. No cóż, co w takiej sytuacji? Najlepszym wyborem jest udać się do kilkunastu renomowanych w naszym miejscowości biur rachunkowych. Już po kilkunastu minutach rozmowy z ich szefami jesteśmy w stanie oszacować, czy powinno się jednej z nich polegać. Nie przez przypadek Biuro Rachunkowe ?DEKRET? w Gubinie ma nazwę sumiennej w każdym słowa tego pojęciu. Wszystko to dzięki właścicielowi, dokładnie A.Różyckiej, która od samego początku postawiła na najwyższą jakość świadczenia usług.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reset2.pl - księga przychodów »

  Firma tworzy rozwiązania dla niewielkich, średnich jak również dużych firm. Programy finansowe wyróżniają się rozbudowanymi możliwościami oraz prostą obsługą. Zespół wdrożeniowy tworzą fachowcy z wielkim doświadczeniem, którzy swoją pracę wykonują błyskawicznie oraz dokładnie. Najważniejszymi aplikacjami jakie tworzymy są programy kadrowe oraz do fakturowania. Więcej szczegółów tutaj: http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2faktury/opis-programu, http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2platnik/opis-programu.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe 3K »

  Jesteśmy biurem rachunkowym z siedzibą w Krzeptowie, działamy na rynku od roku 2013, jednak nasza faktyczna historia sięga początków działalności 2009 roku.

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej. Bogate doświadczenie, wysoki standard i jakość usług to niewątpliwe atuty naszego biura. Powierzając nam rachunkowość swojego przedsiębiorstwa, nasi klienci mogą czuć się bezpieczni, koncentrując się na rozwijaniu własnej działalności. Obecnie obsługujemy firmy o zróżnicowanym profilu działalności tj. Począwszy od firm produkcyjnych, poprzez handlowe do usługowych włącznie.

  Ważna jest dla nas również wygoda i czas klienta i idąc na przeciw oczekiwanią naszych klientów, w cenie usług proponujemy odbór dokumentów od klienta lub możliwość przesyłania ich zarówno drogą pocztową jak i elektroniczną w postaci skanów dokumentów.

  W celu lepszej znajomości naszej firmy zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, którą znajdziecie Państwo na www.biurok3.pl .

  Zapraszamy!

  Data dodania: 06 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Pragniesz bez problemów rozliczać się z fiskusem? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Nasze biuro rachunkowe Poznań dostarcza obszerny wybór usług dla firm chcących oszczędzić czas na formalnościach i polecić je zawodowcom. Dostarczamy pełną księgowość Poznań, kadry i płace, sporządzamy dokumenty na potrzeby firmy. Szczegółowy spis tego, czego dotyczą nasze usługi księgowe Poznań cennik można wyszukać na naszej stronie internetowej. Z nami biznes na pewno będzie jeszcze łatwiejszy, na dodatek nie zapłacisz za nasze czynności wiele.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • księgowość »

  Niezawodność, profesjonalizm i bieżąca znajomość ciągle zmieniających się przepisów polskiego prawa - zapewne każdemu przedsiębiorcy niezwykle mocno zależy by powyższe zalety posiadała księgowa w firmie. Postaw na nasze biuro Hossa, które oferuje księgowość spełniającą wymogi najbardziej wymagających klientów, będąc zarazem niedrogą alternatywą dla droższej konkurencji.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rachunek »

  Inni ludzie są świadomi tego w teraźniejszych czasach bardzo trudno o skuteczne kody do wystawiania rachunków czy również faktur. Próbując choćby frazę ?biuro rachunkowe Rzeszów? otrzymujemy tysiące bezużytecznych wyników, a przecież zależy nam na trafnej odpowiedzi.
  Załatwiając wczasy żadna osoba nie posiada ochoty zamartwiać o fakturach. Spójrz na naszą propozycję aktualnie, a czekają cię mega promocje, dzięki posiadaniu umów z IATA możemy dać Tobie to co w każdej chwili potrzebowałeś. Staramy się, ażeby nasz nabywca za każdym razem był zadowolony, zarówno z naszych działań jak również rezultatów.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • księgowość Kraków »

  Przedsiębiorstwo www.misp-modzelewski.pl to renomowana firma zajmująca się prowadzeniem rachunkowości dla firm, urzędów oraz osób fizycznych. W swojej bogatej ofercie mamy takie punkty jak: obsługa prawna oraz skarbowa, doradztwo podatkowe i stała pomoc w rozliczeniach. Na naszej stronie www odnajdą Państwo wszystkie wiadomości na temat oferowanych usług. Przedsiębiorstwo misp modzelewski pracuje dla największych firm w Polsce, realizując niejednokrotnie nadzwyczaj zagmatwane zadania np. ceny transferowe i rozliczenia rachunkowe. Zapraszamy na naszą stronę www.misp-modzelewski.pl.

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Urząd Skarbowy nie daje Ci spokoju? Jeżeli tak, to zdecyduj się na fachowy outsourcing księgowości. Nasze Biuro KancelariaRB - Doradztwo Podatkowe Poznań proponuje obsługę księgową i rachunkową dla przedsiębiorstw z Wielkopolski. Nasz doradca podatkowy Poznań szczyci się długim doświadczeniem w kwestiach związanych z rachunkowością, a w skład oferowanych usług wchodzą między innymi sporządzanie ewidencji VAT, rejestrowanie spółek oraz ogólne porady podatkowe. Dlaczego warto jest nam zaufać? Może zachęci Cię fakt, że Kancelaria Podatkowa działa od początku lat 90-tych, a obsługa księgowa to jest to, na czym naprawdę się znamy.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - księgowość Warszawa »

  Jeśli szukasz biura rachunkowego, które w sposób profesjonalny i odpowiedzialny będzie dla Ciebie świadczyć usługi rachunkowe to dobrze trafiłeś. Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Prowadzenie ksiąg rachunkowych odbywa się według stosownych uprawnień, tzn. posiadamy licencję Ministerstwa Finansów. Usługi księgowe świadczone przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN skierowane są dla małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Zadowolenie naszych Klientów oraz wieloletnia z nimi współpraca jest nasza najlepszą rekomendacją. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Na podstawie otrzymanych dokumentów źródłowych od Klienta za poprzednie okresy sprawozdawcze (miesiące, kwartały, lata) dokonujemy ponownego ich księgowania w oparciu o obowiązujące w tych okresach przepisy prawa podatkowego i bilansowego, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz rozliczeń rocznych w przypadku osób fizycznych. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Chorzów »

  Potrzebujesz zawodowych porad w dziedzinie rachunkowości? Zapraszamy do odwiedzenia biura rachunkowego znajdującego się w Chorzowie (ul. Jubileuszowa). Biuro działa od kilku z bardzo pozytywnymi efektami, gdyż prowadzone jest przez osobę z długim stażem w rachunkowości. Zaglądając na witrynę internetowa biura, masz szansę zapoznać się z kompletną ofertą usług biura wraz z cennikiem usług. Trudnimy się pełną obsługą firm, z dziedziny rachunkowości. Robimy więc wszelkie ewidencje, rozliczenia okresowe, sporządzanie deklaracji podatkowych, archiwizowanie dokumentów etc.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Inowrocław »

  Biuro rachunkowe Poltax to prężnie rozwijająca się firma, która pomaga wielu regionalnym przedsiębiorcom. nasza drużyna składa się z kompetentnych i rozeznanych specjalistów w zakresie rachunkowości i finansów. Z całą pewnością wszechstronność i otwarcie się na nowoczesne rozwiązania księgowe, powoduje, że jesteśmy w stanie współdziałać z Klientami z wielu branż i skutecznie rozliczać ich wydatki. Świadczone przez nasze biuro usługi księgowe to gwarancja długodystansowego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax świadczy kompletne usługi finansowe, takie jak obsługa pełnej księgowości dla firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Powierzając nam rozliczanie swoich przychodów i wydatków, będziesz mieć większą kontrolę nad planowanie strategii dla swojej firmy. Przygotowywane przez nas raporty finansowe umożliwią Tobie podejmowanie racjonalnych i konstruktywnych decyzji.

  Firma Poltax pomaga także Klientom przy zakładaniu firmy. Będziesz mógł na nas liczyć w trakcie wypełniania właściwych dokumentów. Razem wybierzemy odpowiedni sposób rozliczeń podatkowych. Oferujemy również funkcjonalne oprogramowania do monitorowania finansów firmy, dzięki którym nie pogubisz się w swoich rachunkach.

  Dla nas kluczowa jest przejrzystość działań i dotrzymywanie umówionych terminów. Wszelkie usługi prowadzimy w oparciu o doskonałą wiedzę w dziedzinie prawa i wieloletnie doświadczenie w współpracy z różnorodnymifirmami. Praktyczne programy księgowe pozwalają nam skuteczniej rozliczać Twoje finanse i sprawniej analizować sposób prowadzenia biznesu. Z naszym biurem Twoja firma jest w dobry rękach.

  Data dodania: 19 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • rzetelna księgowa Tarnowskie Góry »

  Podatki i również rachunki - zajmiemy się tym bardzo ochoczo, jeżeli to nam zaufacie a oprócz tego powierzycie prowadzenie swojej rachunkowości. Biuro rachunkowe Taxus zaprasza do siebie małe a oprócz tego średniej wielkości przedsiębiorstwa, które chcą żeby ich księgi rachunkowe, księgi podatkowe znalazły się pod najlepszą opieką. Na naszej stronie internetowej biurotaxus. pl pokazujemy Wam cennik za nasze usługi. Zapraszamy Was do skorzystania z naszej ciekawej propozycji. Na Wasze życzenie wykonamy analizę przychodów oraz wydatków związanych z robioną działalnością gospodarczą. Nasze biuro oferuje kompleksowe usługi. Wskazane jest zatem nawiązać z nami kontakt, iżby przekonać się, że jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami w dziedzinie księgowości a także prowadzenia podatków. Namawiamy do siebie wszystkich z Tarnowskich Gór a także okolic.

  Data dodania: 09 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lucjann.com - optymalizacja podatków w Twojej firmie »

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym jak zmniejszyć swoje kosztyzwiązane z podatkami? A może chciałeś zmniejszyć podatki w swojej firmie, ale nie wiesz jak to zrobić? Z pomocą przychodzi nasz biuro doradztwa finansowego Lucjann. com. Zajmujemy się optymalizacją kosztów bieżących i podatków w Twojej firmie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy odpowiednio rozliczyć niemalże każdy rodzaj ponoszonych przez Ciebie kosztów. Na naszej stronie znajdziesz wiele przykładów najczęściej ponoszonych przez przedsiębiorców kosztów, które można zoptymalizować. Przykładowo optymalizujemy wydatki, począwszy od kredytu, umowy leasingowe, przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę po tak trywialne sprawy jak zakup roweru czy koszty akcesoriów biurowych. Wejdź i sprawdź sam co oferujemy!

  Data dodania: 27 04 2020 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Kraków