Angielski Online

Reklama Google

Technika Kategoria: Technika

Tutaj wstaw opis kategorii Technika

Technika - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • SOLID BHP Producent urządzeń automatyki i oprogramowania do badania hydrantów »

  Producent urządzeń do badania hydrantów SOLID-BHP to firma produkcyjna z dużym potencjałem produkcyjnym pozwalającym na wytwarzanie do 500 urządzenia do badania hydrantów dziennie, jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów urządzeń do badania hydrantów w Europie. Nasze urządzenia idealnie sprawdzają się w firmach zajmujących się ochroną pożarową czy konserwacją i przeglądami ppoż a także w firmach wodociągowych.
  W swojej szerokiej ofercie zestawów do badania hydrantów posiadamy analogowe urządzenia do badania hydrantów, analogowe zestawy do badania hydrantów oraz cyfrowe urządzenia do badania hydrantów typu FLOW TEST FT a także oprogramowanie komputerowe czy aplikacje na smartfony czy iphony. Nasze produktu i urządzenia jako jedyne w Polsce i Europie posiadają wszelkie niezbędne atesty, opinie i ekspertyzy wydane przez Laboratorium Telemetrii Okręgowego Urzędu Miar w Krakowie, Laboratorium instytutu inżynierii cieplnej i procesowej wydziału mechanicznego Politechniki Krakowskiej i Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH-PIB. Dodatkowo nasze urządzenia do badania hydrantów są zgodne z rekomendacją CNBOP-PIB.
  Nasze urządzenia do badania hydrantów idealnie nadają się do wykonywania przeglądów i konserwacji hydrantów w gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich czy siłowniach.
  Po przeprowadzonym pomiarze urządzeniem do badania hydrantów napisz protokół i okaż go do kontroli PSP.
  SOLID-BHP Producent urządzeń do badania hydrantów.
  Przegląd i pomiar wydajności hydrantów w salonach kosmetycznych, salonach fryzjerskich czy gabinetach lekarskich należy wykonywać raz na rok tj. co 12 miesięcy.

  Data dodania: 15 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Izolatory sw4 »

  Izo-Tech jest specjalistycznym Zakładem Wytwórczym Elementów Izolacyjnych dla Energetyki, który za sprawą nabytego doświadczenia a oprócz tego zdobytej wiedzy jest w stanie uporać się nawet z najcięższymi zleceniami. W propozycji firmy występują izolatory wsporcze wnętrzowe, izolatory wsporcze organiczne, prototypowe cewki oraz przekładniki, profile i rury szkłoepoksydowe a także izolatory przepustowe. Na tym niemniej jednak oferta ani trochę musi się kończyć! Izo-Tech jest jedną z nielicznych takich firm, która spokojnie realizuje szczególne zamówienia klientów a oprócz tego tworzy dla nich indywidualnie dopasowane projekty, a następnie rozdzielnie je realizuje. W ten sposób klienci są w stanie skaptować takie odlewy żywiczne, które bez zarzutu sprostają ich wymaganiom. Dla Izo-Tech zwyczajnie nie ma rzeczy niemożliwych. Ta przedsiębiorstwo potrafi sobie poradzić ze wszystkim.

  Data dodania: 29 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kiosk sprzedażowy »

  Videofonika to spółka mająca w ofercie, własne dzieła sięgające znacząco w przyszłość. Przedstawia zainteresowanym konsumentom na całym świecie niepospolite metody uwzględniające wykorzystania technologii dotykowych i multimedialnych, uwzględniające ich jednostkowe potrzeby. Już dziś takie produkty jak nakładki dotykowe V-SKIN czy monitory dotykowe V-SCREENS spotkać można w wielu powszechnie dostępnych miejscach takich jak kina, muzea, hotele czy galerie handlowe. Oferowane dla bardziej wyrafinowanych klientów ściany termoaktywne V-Wall o przekątnej nawet do 300”, zmontowane z bezszwowych ekranów LCD, znajdujące z reguły zastosowanie w studiach TV czy na uczelniach, umożliwiają na interaktywność z obrazem dla grupy osób w tym samym czasie. Wwersji mobilnej ściany te wykorzystywane są na koncertach, konferencjach, targach, wiecach i różnego rodzaju iventach tworząc trwale zapisane przyżycie. Wśród asortymentów firmy Videofonika występują też dotykowe stoły multimedialne V-TABLE czy spełniające role usługowe V-KIOSKI, bardzo pożądane w supermarketach, sklepach budowlanych oraz na dworcach i lotniskach jak też w innych lokalizacjach gdzie samoobsługowo jest możliwość zapłacić i wydrukować fakturę, zakupić bilety, dokonać rezerwacji, a nawet samodzielnie zameldować i wymeldować się z hotelu.
  Sugestie projektowe firmy Videofonika, wykonywane na całym świecie, to najwyższej próby dzieła i najnowsze technologie dobrane do wymogów i zasobów finansowych zainteresowanych konsumentów.

  Data dodania: 25 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Pakowanie i czekolada »

  Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę zakładów działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate utworzona została w efekcie połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
  Pierwszoplanowym zakresem działalności grupy jest domena pakowania. Zawiera ona całkowitą realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w dziedzinie spożywczej od planowania począwszy, poprzez produkowanie, dostawę, aż po kompetentnie działającą obsługę serwisową. Linie te zawierają urządzenia wykonujące pakowania w miękkie folie, całe automatyczne systemy rozprowadzania produktu czy systemy automatycznego pakowania kartonowego. Wszechstronność zatrudnionych tu ludzi i ich wiedza oraz dostępność całej ilości urządzeń profesjonalnych proponowanych w ramach grupy gwarantuje, już na etapie projektowania, utworzenie linii pakujących w pełni zautomatyzowanych i w pełni dopasowanych do indywidualnych wymogów występujących aplikacji.
  Równie ważną częścią działalności Sacmi jest tworzenie automatycznych linii produkcyjnych do wytwarzania czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch obszarach Klient od tego samego świadczeniodawcy otrzymać może w pełni automatyczną linię przemysłową, gdzie wykończony artykuł zostaje skierowany prosto do linii pakowania i już jako zupełny może dotrzeć na półkę sklepową.
  Kooperując z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym nabywcom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz uniwersalne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
  Firma kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów i sprawny serwis, który ma zapewnić w przypadku awarii minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować przypuszczalne straty z tego tytułu.

  Data dodania: 24 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Remont pomp »

  REKPOL-BIS - przedsiębiorstwo która działa w dziedzinie remontów maszyn jak także urządzeń elektrycznych. . Jesteśmy gwarancją doskonałej klasy a oprócz tego atrakcyjnych cen usług. Zaufało nam bez liku firm z kraju oraz z zagranicy. Posiadamy duże doświadczenie teoretyczne oraz praktyczne. Posiadamy wszystkie niezbędne utensylia do wykonywania swoich działań. Prężnie się rozwijamy a oprócz tego poszerzamy swoją ofertę. Nasi fachowcy poza wykwalifikowaną wiedzą mają też wieloletnie doświadczenie w branży Produkcyjno-Handlowo-Usługowej. Zapewniamy miłą a oprócz tego profesjonalną obsługę. Stosujemy innowacyjne i nowatorskie rozwiązania tak, by w pełni zadowolić| naszych klientów. Realizujemy zlecenia w terminie. Możemy pochwalić się licznymi zleceniami, które zakończyły się sukcesem i również zwłaszcza zadowoleniem naszych klientów. Dopasowujemy nasze towary a także usługi pod oczekiwania naszych klientów Namawiamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą propozycją.

  Data dodania: 25 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Wirówki galwaniczne »

  Galvano Partners z siedzibą w Łodzi specjalizuje się w obróbce powierzchniowej. Działa na terenie Polski a oprócz tego Europy Środkowo-Wschodniej. Para się dystrybucją pokryć technicznych a oprócz tego urządzeń stosowanych w galwanizerniach. Dysponuje własnym laboratorium wyposażonym w specjalistyczny sprzęt, w którym wykonuje analizy cynkowni ogniowych, kąpieli galwanicznych oraz sporo innych badań. Jako zespół doświadczonych technologów, proponuje spory wybór rozwiązań w zakresie nakładania powłok metali szlachetnych. Do wyboru jest srebro techniczne, złoto, pallad, platyna i nie tylko. Proponuje myjki ultradźwiękowe, wirówko-suszarki i również inne urządzenia do obróbki metali. Rozległy asortyment obejmuje prostowniki galwaniczne dla przemysłu elektrochemicznego. Firma zapewnia fachowe konsulting, a oprócz tego organizuje szkolenia i konferencje dla galwanizerni. Po więcej informacji zapraszamy do przejrzenia naszej witryny www oraz do kontaktu telefonicznego by uzyskać więcej odpowiedzi.

  Data dodania: 25 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kultywatory zębowe »

  Mandam wlicza się do kluczowych polskich producentów maszyn rolniczych. W ofercie dostępne są kultywatory, grubosze, brony talerzowe, pługi jak również maszyny do uprawy łąk. Niemałe doświadczenie sprawiło, że firma Mandam stała się marką samą w sobie. Zyskaliśmy zaufanie ogromnej rzeszy klientów. Nasi odbiorcy cenią w nas zwłaszcza jakość a oprócz tego profesjonalizm. Naszym priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie naszych klientów, którzy nam zaufali oraz z wielu maszyn a także urządzeń rolniczych dostępnych na rynku, wybrali właśnie nas. Robimy wszystko, tak aby nie zawieść Państwa zaufania i oferujemy Wam dodatkowo profesjonalne usługi serwisowe. W naszych szeregach mamy najlepszych ekspertów, którzy dbają o najlepszej jakości usługi. Gwarantujemy Państwu nie tylko szybką oraz efektywną naprawę, ale również stałą dostępność do wszystkich oryginalnych części zamiennych.

  Data dodania: 25 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • kserokopiarki konica minolta Białystok »

  Samodzielna pielęgnacja kserokopiarek wbrew pozorom bynajmniej nie jest tak prostym zadaniem, jak gdyby to mogło zdawać się na pozór, dlatego też powinno się wyznaczyć to zadanie odpowiednim serwisantom. Pamiętać powinno się o tym, że samodzielna integracja może na nieszczęście wiązać się z utratą gwarancji na sprzęt lub co gorsze, może doprowadzić do znacznie większej awarii. Nasza przedsiębiorstwo proponuje serwis kserokopiarek, skanerów i również różnorodnych urządzeń wielofunkcyjnych. Stawiamy na wysoką jakość usług, pełen znajomość rzeczy a także solidność. Nasza przedsiębiorstwo zajmuje się nie tylko serwisem, ale także dystrybucją kserokopiarek a także ich dzierżawą. Współpracujemy nie tyle z firmami, lecz także klientami indywidualnymi. Dostarczamy najwyższej klasy urządzenia, dzięki którym będą mogli Państwo realizować w pracy swoje obowiązki.

  Data dodania: 04 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • wysokiej jakości druk flexograficzny »

  Bezsprzecznie od wielu lat na rynku polskim swoją ofertę z powodzeniem rozwija drukarnia opakowań miękkich jaką jest Remoflex. Jest to drukarnia z siedzibą w Złotowie, która specjalizuje się przede wszystkim w tworzeniu owijek dla cukierków. Oprócz tego jej propozycja gwarantuje wydruk takich materiałów jak folia aluminiowa, i również papier parafinowy oraz etykietowy. Wszystkie wykonywane w Remoflex zlecenia są kończone w ustalonym terminie. Satysfakcja klienta ze świadczonych usług jest podstawą przy realizacji każdego zamówienia. Ten wysoki standard jest powodem, dla którego tak mnóstwo osób z chęcią poleca tę drukarnię innym. Korzystne opinie, konkurencyjne ceny a także terminowa realizacja to sposób na sukces przedsiębiorstwa Remoflex. To wiadomo jedna z najbardziej doświadczonych drukarni opakowań miękkich działających na obszarze polskim.

  Data dodania: 22 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • EuroClean Polska »

  EuroClean Polska jest wziętym producentem systemów do uzdatniania i dezynfekcji wody.

  Z POWODZENIEM DZIAŁAMY NA POLSKIM RYNKU OD 2007 ROKU
  Zajmujemy się uzdatnianiem i dezynfekcją wody w obiektach użyteczności publicznych takich jak: spółdzielnie mieszkaniowe, szpitale, wodociągi komunalne, obiekty sportowe, sanatoria, hotele, restauracje oraz inne średnie i duże przedsiębiorstwa.

  DEZYNFEKUJEMY WODĘ DLA KILKUSET POLSKICH PLACÓWEK MEDYCZNYCH
  Usuwamy bakterie występujące w przewodach wodociągowych, takie jak: Legionella pneumophila, E. Coli, itp. Zapobiegamy tworzeniu się osadów w instalacjach wodnych oraz zmiękczamy i oczyszczamy wodę.

  KAŻDEGO KLIENTA TRAKTUJEMY INDYWIDUALNIE
  Szanując czas i pieniądze naszych Klientów tworzymy indywidualną ofertę - spotykamy się z klientem, analizujemy problem, dobieramy miejsce montażu i przygotowujemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

  ZAPEWNIAMY REGULARNY SERWIS I OBSŁUGĘ TECHNICZNĄ
  Nasza usługa nie kończy się na sprzedaży urządzeń. Priorytetem jest dla nas poprawa jakości wody oraz zapewnienie bezproblemowej eksploatacji systemu. Regularnie sprawdzamy i serwisujemy urządzenia oraz dostarczamy niezbędne materiały.

  Data dodania: 20 11 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Technika

(28)

Technika - nowa podkategoria:

Nazwa:
Pozycjonowanie Kraków