Angielski Online

Reklama Google

Pedagog Podkategoria: Pedagog

 • Terapia Lublin »

  Bardzo duża grupa rodziców w obecnych latach zauważa powiększające się problemy wychowawcze i dodatkowo zaburzenia psychologiczne odnoszące się do ich pociech. Niezwykle nagminnie zastanawiają się oni co mogło je przyczynić się i jak wspomóc swoim dzieciom. Jednak brak trafnej wiedzy i praktyki w tej sferze doprowadza na ogół do sytuacji totalnie odmiennej ? do postępu powyższych zaburzeń. W tym przypadku absolutnie właściwym podejściem jest fachowa terapia pedagogiczna. Jako wykwalifikowany terapeuta w sposób profesjonalny i skuteczny z przyjemnością pomogę wychowankom jak również ich rodzicom w takowych problemach jak: dysleksja Lublin, dyskalkulia i wiele innych. Sposoby za wsparciem których działam to m.in. kinezjologia edukacyjna Dennisona, muzykoterapia, arteterapia, drama oraz dodatkowo pozostałe.
  Ciepło zapraszam do kontaktu ? Gabinet Terapeutyczny Lublin to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie. Zdobędziesz w nim kompetentną i skuteczną pomoc.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Finanse »

  Niedowolnemu się zdaża zakapować więcej niż sie wymagam . Dogorywajże gdy pula wmówił Ci kredyt i twoja osoba w napadzie ekscytacji go otrzymywałbyś zaś nie masz z czego wyrównać rachunki. Niekiedy rata istnieje wieksza niż pełnego miesięczne uposażenie i pula nie reflektuje przeciągnąć zwrotu za jednym zamachem zmniejszajac stawkę, zaś wręcz przeciwnie konsternują Cie firmami windykacyjnymi, komornikami zaś sądami! Jeśliby masz takiż problem lysieniestop.pl udaj sie aż do figur jakiego wręczają konsulting płatniczego.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • austinflea.info »

  Zdrowie jest najważniejsze. Najczęściej niedoceniane dnia codziennego. Cierpimy kiedy chorujemy i zaklinamy się o to, iż nie zważaliśmy na dobrą kondycję i formę naszego organizmu. Toteż warto mieć na uwadze co spożywamy, czy dbamy o regularny ruch, albo nie poddajemy się nałogom. www.top-zdrowie.pl to niewielkie kompendium wiedzy o tym czym jest zdrowie, właściwe odżywianie oraz sprawny bodybuilding. Na dodatek znajdziecie tu materiały o tym jak zachować właściwą kondycję fizyczną, zdrową dietę oraz rozkoszować się życiem.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda przez internet i Skype. Terapia online »

  Szanowni Państwo, jeżeli mieszkacie za granicą Polski i macie problem z łatwym dostępem do polskojęzycznego terapeuty, macie mnie, logopedą pracującego metodą online. Wystarczy, że posiadacie komputer z dostępem do internetu oraz komunikator Skype. Co ważne, skuteczność terapii przez internet jest taka sama jak terapii stacjonarnej w gabinecie logopedy. W ramach terapii dokonuję korekty wad wymowy u dzieci i młodzieży dwujęzycznej, w szczególności: jąkania, rotacyzmu oraz seplenienia w różnych formach. Terapia online z logopedą świetnie się także sprawdza u dzieci dwujęzycznych cierpiących na autyzm lub inne schorzenia układu nerwowego, np. zespół Downa lub zespół Aspergera. Prowadzę terapię dzieci niemówiących oraz z opóźnionym rozwojem mowy. Leczę i zajmuję się profilaktyką dysleksji. Zapraszam, Katarzyna Czyżycka

  Data dodania: 11 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Jąkanie - prowadzenie terapii »

  Jąkanie to zaburzenie, które niejednokrotnie utrudnia normalne życie wielu osobom. Na całe szczęście zaburzenie to można efektywnie leczyć. W naszym ośrodku zapewniamy fachowe podejście do każdego przypadku. Pierwszym krokiem jest zdiagnozowanie przypadku a oprócz tego określenie gatunku zaburzenia. Wtedy możemy opracować konkretny a także dobrany do przypadku zarys terapii. Zasadniczo pacjenci uczą się poprawnej mowy już po roku terapii. Podpowiadamy jakie ćwiczenia powinny być wykonywane tak aby utrwalić postępy w nauce, żeby terapia przyniosła oczekiwane efekty. Na naszą terapię zachęcamy dzieci (wraz z rodzicami) jak również osoby dorosłe. Jąkanie jest problemem, z którym można zacząć walczyć w każdym wieku. Więcej konkretnych informacji odnośnie do funkcjonowania naszego ośrodka uzyskają Państwo na naszej stronie internetowej, do której odwiedzenia serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Portal medyczny, porady medyczne -zadbaj o swoje zdrowie »

  Poniższy serwis lekarzpomaga.pl jest portalem zawierającym nie małą ilość tekstów medycznych jak również artykułów o treści około medycznej. Użytkownicy poruszają tutaj wiele zarówno tych rzadszych jak i częstszych problemów związanych ze zdrowiem które w życiu dość często można spotkać. Z pewnością znajdziesz tutaj przeróżne porady lekarskie a także pomysły radzenia sobie zarówno z tymi poważniejszymi jak i z tymi drobnymi dolegliwościami jak również wartościowe nowiny związane z urodą czy zdrowym odżywianiem. Niniejszy portal medyczny jest projektem informacyjnym a zawarta w nim baza treści jest regularnie uzupełniana o coraz to nowsze porady medyczne oraz podobne treści związane z medycyną zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Na pewno dobrze jest uzupełniać swą wiedzę powiązaną ze zdrowiem, gdyż pozwala to nam nierzadko zaoszczędzić i czasu i nerwów a niekiedy nawet pieniędzy. Często przecież przydarza się, że chcielibyśmy nauczyć się czegoś nowego z danej dziedziny medycyny np. ginekologii, dermatologii, onkologii, psychiatrii albo po prostu chcemy nauczyć się jakie wartości odżywcze w naszej diecie oraz jaka ich ilość będzie dla nas odpowiednia, dobrym nawykiem jest w takiej sytuacji na chwilę przed wybraniem się do specjalisty wcześniej odwiedzić źródła internetowe

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna - Agata Poręba »

  Terapia Lublin - poradnia Agaty Poręby oferuje wszechstronną pomoc w razie trudności w życiu codziennym różnego typu począwszy od depresji po aktywizację osób bezrobotnych.

  Agata Poręba jako doświadczony psycholog a także psychoterapeuta niesie pomoc dorosłym a także dzieciom i młodzieży. Przyjmuje w NZOZ Poradni Zdrowia KUL, Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży a także w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

  Psychoterapeuta Agata Poręba jest też nauczycielem uniwersyteckim. Współpracuje też z firmami w ramach szkoleń psychologicznych i biznesowych, oraz programów rozwojowych i aktywizacji osób bezrobotnych. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje zgodnie z normami znajdującymi się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W swej pracy dobro Klienta stawia na pierszym miejscu. Odwiedzając jej gabinet można skorzystać z konsultacji psychologicznej, psychoterapii, diagnozy psychologicznej. W ramach pracy oferuje także szkolenia oraz warsztaty. Warto polecić jej gabinet, gdyż proponowana przez nią pomoc psychologiczna przynosi dobre efekty. Wypada także wspomnieć, że Agata Poręba wciąż rozszerza swoją wiedzę w obrębie psychologii w toku studiów doktoranckich.

  Data dodania: 05 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Badania kolonoskopia Szczecin »

  Klinika Vulmed usytuowana w Szczecinie serdecznie zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Stanowimy nowoczesne oraz po mistrzowsku wyposażone główny punkt chirurgiczne. Zatrudniamy wysokiej klasy doświadczonych lekarzy a oprócz tego specjalistów, co jest gwarancją bez zarzutu i spokojnie wykonanych zabiegów a oprócz tego badań. Zapewniamy nowocześnie wyposażoną salę operacyjną, jak oraz gabinety zabiegowe, w których także znajduje się najwyższej jakości sprzęt medyczny. Podstawowym badaniem wykonywanym u nas jest kolonoskopia - polegająca na obrazowym badaniu wnętrza jelita grubego poprzez wprowadzany odbytem wziernik z kamerą. Gwarantujemy, iż inkwizycja to zostanie w naszej placówce wykonane w sposób puszysty, sprawdzony a oprócz tego bezbolesny. W czasie strategia możliwe jest także eliminacja znalezionych polipów, a nienaruszony zabieg przypuszczalnie przebiegać także w znieczuleniu.

  Data dodania: 25 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • logopeda Warszawa »

  Skacząca Żabka to działająca poradnia dla dzieci by mogły prawidłowo się rozwijać, bawić a oprócz tego uczyć. Z myślą o nich otworzyliśmy gabinet logopedyczny, w którym przeprowadza się setki diagnoz oraz skutecznych terapii. Trudnimy się w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym a także szkolnym z wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy, innymi zaburzeniami mowy i komunikacji, a oprócz tego w terapii dysgrafii, dysleksji a także zaburzeń sensorycznych. W swojej pracy z dzieckiem praktykujmy zasadę nauki przez zabawę. Prócz tego przeprowadzamy badania oraz prowadzimy terapię logopedyczną młodzieży a także dorosłych. W naszej poradni można umówić się na wizytę u neurologopedy. Na poradę powinny zdecydować się dorośli i dzieci cierpiące na takie schorzenia czy przypadłości, jak np. jąkanie, zaburzenia o typie afazji, opóźniony rozwój mowy. Wyróżnia nas wysoki wzorzec świadczonych usług. Namawiamy do Warszawy.

  Data dodania: 20 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • dobry stomatolog Jastrzębie Zdrój »

  Nasza firma proponuje usługi, w skład których wchodzi między innymi medycyna estetyczna i stomatologia. Namawiamy do skorzystania z zabiegów z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, mezoterapii igłowej a także peelingu. Niwelujemy zmarszczki, blizny, rozstępy, cellulit, zmiany potrądzikowe, zaburzenia pigmentacji. Pożegnaj takie problemy, jak kurze łapki, lwia zmarszczka jak również opadające kąciki ust. Twoja skóra będzie na powrót gładka, młoda, pełna życia. Służymy pomocą zarówno przy usuwaniu kamienia nazębnego, jak i również w przypadku poważnego leczenia kanałowego. Znajdziesz u nas implanty, protezy a także aparaty ortodontyczne (w tym przezroczyste nakładki Orthocaps). Organizujemy wizyty adaptacyjne dla małych pacjentów. Dzięki nam jeszcze raz pokażesz swój uśmiech, a twoje dziecko nie będzie bało się dentysty.

  Data dodania: 11 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Dom opieki Warszawa »

  Senior Marina to Prywatny Dom spokojnej starości usytuowany w malowniczej okolicy nieopodal Warszawy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom seniorów wymagających fachowej pomocy w codziennym funkcjonowaniu, lecz lecz również. Propozycję kieruje również do pacjentów zainteresowanych opieką oraz rehabilitacją poszpitalną. Organizuje dwutygodniowe pobyty wakacyjne dla seniorów oraz turnusy rehabilitacyjne obejmujące zabiegi z zakresu fizykoterapii, hydroterapii i kinezyterapii. Dom opieki Senior Marina zapewnia lokum w komfortowych warunkach. Do dyspozycji pensjonariuszy pozostają 1- i również 2-osobowe pokoje, plaża, miejsce do parkowania i również salonik fryzjersko-kosmetyczny. W ramach pobytów stacjonarnych, krótko- a także długoterminowych Dom seniora proponuje subiektywny plan opieki oraz rehabilitacji, a oprócz tego różne formy terapii zajęciowej.

  Data dodania: 30 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kontrolowane picie Gdańsk »

  W dzisiejszych czasach żyjemy w dużym stresie. Mamy do czynienia z licznymi czynnikami, które mogą wpływać na pogorszenie się stanu psychicznego. To niestety smutna rzeczywistość, która sprawia, że człowiek nie wie jak może sobie z nimi radzić. O ile wymagacie odpowiedzi na takie pytania, chcecie, ażeby ktoś wyciągnął do Pańśtwa pomocną dłoń, to spójrzcie na naszą propozycję. Psychoterapia jest pomocna w wielu przypadkach - wręcz, jeżeli ktoś próbuje sobie poradzić z uzależnieniem. Tak, nawet w takich przypadkach będziemy dla Was wsparciem, dzięki czemu z niczym nie będziecie musieli radzić sobie samodzielnie. Jedną z naszych specjalizacji jest także leczenie depresji. Każda osoba, która zwróci się do nas po pomoc, otrzyma ją. Gdańsk - nasze gabinety możecie właśnie znaleźć w tym mieście. Miło zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 29 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalny psycholog Zamość »

  Nasz gabinet psychologiczny oferuje znaczny zakres różnorodnych terapii a także konsultacji. Praca dedykowana jest do osób potrzebujących wsparcia psychologa a także psychoterapeuty, cierpiących na skutek zaburzeń, szukających rozwiązania nawarstwiających się problemów życia codziennego. Udzielimy pomocy osobom, które poszukują zrozumienia dla swoich problemów i chcących coś z tym zrobić. Prowadzę również sesje ukierunkowane na rozkwit osobisty i również zawodowy, które pozwolą Wam lepiej rozumieć partnera, poczuć pełnię życia ja również zawalczyć o własną, lepszą przyszłość zawodową. W ofercie znajdują się jak też: terapie dla najmłodszych dzieci jak a oprócz tego także młodzieży, a także dla dorosłych. W naszym gabinecie prowadzimy zarówno terapię grupową jak oraz medycyna personalne. Każdy potrzebujący wyszuka coś dla siebie. Jeżeli mieli Państwo jakiekolwiek inne pytania odnośnie proponowanych przez nas terapii a także usług, zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę przez Internet a także do kontaktu telefonicznego lub przez wiadomość email.

  Data dodania: 07 09 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pedagog

(28)

Pedagog - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Kraków